איילת השחר – מי אני?

נעים מאוד להכיר 🙂

איילת השחר דרור

נשואה ללירון ואימא לאורי ואריאל, גרה בכוכב יאיר- צור יגאל.

מאמנת, יועצת ומטפלת אישית וזוגית- בוגרת ביה"ס לאימון "כוונה" חברה בלשכת המאמנים, בעלת קליניקה פרטית בבית ברל.
מדריכת כלות מוסמכת- בוגרת בהצטיינות לימודים בתוכנית להכשרת מדריכות כלות של אוניברסיטת בר-אילן.
מעבירה הרצאות, סדנאות, ערבי נשים וערבי הפרשת חלה חווייתיים.
לומדת כ-12 שנים את לימודי ימימה- "פיתוח החשיבה ההכרתית" ומפתחת "קלפי שקדיה"- קלפי ימימה בהשראת הלימוד.
מילדות אוהבת לשיר, בוגרת להקה צבאית ובעברי 3 שנות לימוד בביה"ס למוסיקה "רימון"

איך הכול התחיל?

בצעירותי הסתובבתי בתחושה שמשהו בחיי חסר….לעיתים ליוותה אותי תחושה של ריקנות, עצבות, חוסר הבנה, פחד, בלבול, חוסר סיפוק, התלוננתי וחייתי בחוויה ובהוויה של "לא טוב", כמעט בכל תחום בחיי הרגשתי באנרגיה נמוכה ולעיתים ברפיון הידיים.

והתחלתי לשאול שאלות, האם אני מרוצה מחיי? מה התכלית שלי בעולם? בעבור מה הגעתי לכאן?

כשחוויתי רגעים של "לא טוב" שמשתלט ומאיים חשתי חוסר אונים והבנתי שככה אני לא יכולה להמשיך להתנהל, שאלו לא החיים שלי! שבטח לא הגעתי לעולם הזה כדי לחוש כך ובטח שלא אלו החיים שברצוני לחיות.

בעקבות זאת, התחלתי בתהליך העמקה פנימי ויסודי שבראש ובראשונה דרכו גיליתי את הקב"ה ואת המשמעות והכוח להיותי אישה יהודייה, התחלתי למצוא תשובות לשאלות רבות אותן שאלתי שנים ולא היה בידי המענה ובעיקר התרגשתי התרגשות עצומה מהגילויים ומהמשמעות שהדברים התחילו לקבל בחיי, הכול היה טבעי, בהיר ,שלם והלב שלי כמו הבין למה התגעגע שנים.

התהליך הזה חייב אותי לשנות את הרגליי, להחליף את מחשבותיי, לתקן את מידותיי, לשנות את גישתי ולחיות חיים של אמונה ובעיקר להבין שיש ביכולתי לבחור בטוב בכל רגע שאחפוץ בו!

במקביל פגשתי את קשיים בתחומים שונים וגם בהיבט הזוגי, בעלי ואני חווינו התמודדיות, משברים ותקופות פחות טובות שדרשו מאיתנו ללמוד את ההרפתקאה האישית שלנו ,ללמוד האחד את השנייה, להיפתח, להרחיב את הראייה, להתחשב, לתקן ובעיקר להבין שאם אנחנו רוצים לנסוק ולהצליח זה חייב להיות ביחד 🙂 באהבה, עם כוונה ובאמונה מוחלטת, התנסנו באינספור סדנאות, הרצאות ולימודי זוגיות ולמדנו ליישם ולחיות בזוגיות שלנו בדיוק.

בכל השנים הללו למדתי, התפתחתי, שיניתי, השתנתי, חקרתי, השתלמתי, פגשתי אנשים טובים בדרך, פיתחתי טכניקות וכלים ישומיים ייחודיים המאפשרים לך בפשטות ובשמחה לומר לעצמך "הנני כאן" בעבורי לעצמי וללמוד להתנהל בחייך, בזוגיותך ובביתך בנחת וברוגע מתוך סיפוק והנאה.

אני מאמינה באמונה שלמה שיש ביכולתך לשנות ולהחליף,

לבחור ולהאמין בעצמך ובחיים ולחיות חיים מלאים ושמחים.

באהבה,

איילת השחר.

תעודות הסמכה:

איילת השחר דרור