הדרכת כלה – חוויה מרגשת ומעצימה

כל כלה מתרגשת לפני החתונה שלה. הימים הקודמים לחתונה הם ימים עמוסים מאוד שיש בהם הרבה מאוד רגשות והרבה מאוד לחץ. אבל כלות רבות חוששות פחות מיום החתונה עצמו ויותר מהימים שיבואו אחריו – קרי – תקופת הנישואים.
ניהול חיי זוגיות ונישואים יכול להיות אתגר לא פשוט שלא כל הנשים מוכנות אליו. הדרכת כלות יכולה להיות חוויה מרגשת ומעצימה עבור כל כלה ועבור כל אישה אשר רוצה להיות מוכנה יותר לחיי הנישואים.
הדרכה זו יכולה להיות תהליך בו כל אישה תלמד יותר טוב מהי הדינמיקה שיש בכל חיי נישואים בין גבר ואישה. ההדרכה יכולה להיערך באופן פרטי אחת על אחת והיא יכולה להיות גם בקבוצה של נשים בה ניתן לקבל תמיכה והזדהות מנשים אחרות.

הפרשת חלה – מתן ברכה וסגולה לכל כלה טרייה

אחד הטקסים המרגשים ביותר שיכולים להעשיר כל כלה טרייה וכל אישה נשואה הוא טקס הפרשת חלה. טקס זה הוא טקס שנודעו לו הרבה מאוד סגולות רוחניות. בזמן הטקס כל כלה יכולה לקבל ברכה לחיי נישואים מאושרים מאוד ולכך שתהיה ברוכת ילדים.
בטקס הפרשת החלה ניתן לקבל ברכה לפריון ולהרבה מאוד עושר ואושר. טקס זה נערך אך ורק על ידי נשים והוא יכול להיות מרגש מאוד. זהו טקס שכל אישה יכולה להשתתף בו – ביחד עם החברות הטובות שלה או ביחד עם קרובות משפחה אחרות כמו אימא, אחות, דודה או חמה.

הדרכת כלה – לחיי מסורת יהודית

בסופו של דבר כל כלה יכולה להפיק רווח רב מהדרכה אישית אודות חיי הנישואים. הדרכת כלות יכולה להכין כל כלה לאופי של חיי הנישואים ולאתגר שיש בהם. במהלך ההדרכה כל כלה יכולה ללמוד גם על האופי של חיי המסורת היהודית.
בהדרכה הכלה, היא תוכל ללמוד מתי חשוב לרחוץ במקווה ואיך בדיוק מבצעים טקסים דתיים שונים כמו הפרשה של חלה או הדלקת נרות שבת. טקס זה יכול להיות מאוד מרגש והוא יכול לאפשר לכל אישה לממש את עצמה במסגרת הנישואים שלה. המימוש האישי של כל אישה הוא נושא חשוב מאוד כי כאשר אישה מגשימה את עצמה מבחינת דתית, רוחנית ואישית היא מאושרת יותר ואז גם חיי הנישואים שלה טובים יותר. כל עזרה שכל כלה טרייה יכולה לקבל היא ברכה גדולה מאוד, ובשנים האחרונות כלות רבות בוחרות לעבור הדרכה על ידי רבניות ונשים דתיות.
הדרכת כלה – חוויה מרגשת ומעצימה